Zabiegi złuszczające


Mesopeel Jessner (Mesoestetic)


Mesopeel Jessner to zabieg rozświetlająco-rewitalizujący. Formuła preparatu opracowana została z myślą o skórach wiotkich, zmęczonych, wykazujących oznaki fotostarzenia. Zmodyfikowany Mesopeel Jessner poprawia kondycję skóry, eliminuje zaskórniki, wykazuje działanie bakteriobójcze, wygładza i rozjaśnia skórę przywracając jej blask i odpowiedni koloryt.


Efekty stosowania:

- poprawa jędrności i elastyczności skóry,
- redukcja niedoskonałości (drobne zmarszczki,
  rozszerzone pory, płytkie przebarwienia),
- skóra zyskuje odpowiedni stopień nawilżenia,
- staje się gładka i promienna.

Skład Mesopeel Jessnera:
- kwas salicylowy - 14%

- kwas mlekowy    - 14%
- kwas cytrynowy  -   8%

Kwas salicylowy (14%) – jest betahydroksykwasem o właściwościach silnie lipofilowych dzięki czemu reguluje pracę gruczołów łojowych (zmniejsza łojotok), działa komedolitycznie – wspomaga usuwanie zaskórników, oczyszcza skórę i zapobiega powstawaniu wyprysków. Znajduje zastosowanie w terapiach przeciwtrądzikowych z uwagi na silne działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i przeciwzapalne.  Ponadto kwas salicylowy stymuluje odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco i odmładzająco. Redukuje niedoskonałości (rozszerzone pory, drobne zmarszczki) i przebarwienia,  zwiększa napięcie skóry oraz rozjaśnia jej koloryt.

Kwas mlekowy (14%)
 – jest alfahydroksykwasem, w naturalny sposób poprawia nawilżenie skóry, indukuje syntezę ceramidów w naskórku oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastylowych w skórze właściwej, dzięki czemu skóra staje się grubsza, jędrniejsza i bardziej sprężysta. Kwas mlekowy działa również keratolitycznie, przeciwzapalnie i wybielająco (hamuje proces melanogenezy poprzez inhibicję aktywności tyrozynazy).

Kwas cytrynowy (8%)
 – podobnie jak kwas mlekowy należy do alfahydroksykwasów. Wykazuje właściwości rozjaśniające i antyoksydacyjne. Zapobiega procesom starzenia się skóry poprzez stymulację syntezy GAG (glikozaminoglikany), kolagenu oraz elastyny w skórze właściwej dzięki czemu zwiększa grubość i elastyczność skóry.

Mesopeel Jessnera - możemy łączyć z mikrodermabrazją, dermorollerami, pelingiem kawitacyjnym lub inną procedurą skomponowaną na miejscu według potrzeby klienta.

Cena zabiegu z mikrodermabrazją - 190 zł

Cena w serii:

3 zabiegi x 140 zł = 420 zł