Aktualności


Screen Shot 2014-12-27 at 08.43.37-c8b01eeb8f050f03f15aeb73b7cef391.png

Naturalna opalenizna na Twojej skórze!

Opalanie ST.TROPEZ to nowoczesna, całkowicie bezpieczne metoda pozwalające na uzyskanie natychmiastowej opalenizny za pomocą opalania natryskowego techniką  Airbrush. Opracowane zostały z myślą o wszystkich lubiących sie opalać, jak również o tych, którzy z różnych względów unikają słońca.

Jeśli jesteś alergiczką, jesteś w ciąży, unikasz promieni słonecznych z innych powodów lub po prostu pragniesz wyjść jutro z opaloną skórą – opalanie natryskowe jest dla Ciebie !
Opalając się na słońcu czy w solarium skóra narażona jest na działanie niebezpiecznych promieni UV, mogących wywołać choroby skóry.
Ponadto słońce powoduje wysuszenie skóry, fotostarzenie, oparzenia i przebarwienia. Z myślą o tych zagrożeniach została opracowana nowa technika opalania, niepowodująca żadnych skutków ubocznych.

Metoda Airbrush (opalania natryskowego) polega na precyzyjnym nałożeniu preparatu opalającego ST.TROPEZ  i  SunFx  w postaci brązowej mgiełki, za pomocą specjalnego urządzenia natryskowego. Zastosowanie tej innowacyjnej techniki nakładania  produktu opalającego, gwarantuje równomierną  i piękną opaleniznę. Efekt jest natychmiastowy mimo tego iż opalenizna aktywuje się jeszcze przez 8 godzin.

Czy opalanie natryskowe jest bezpieczne?
Nasze ekskluzywne preparaty ST.TROPEZ  i  SunFx  są uważane w świecie za jedne z najbardziej wyrafinowanych. Unikalna kombinacja mineralnych środków brązujących oraz zatwierdzonego kosmetycznego czynnika opalającego DHA dają naprawdę niezwykły efekt opalający. Nasz produkt nie zawiera alkoholu, olejków, perfum ani potencjalnie szkodliwych chemikaliów czy środków konserwujących, jest całkowicie bezzapachowy. Wszystkie preparaty są antyalergiczne, nie powodują uczuleń ani innych efektów ubocznych.

Jak długo utrzymuje się opaleniyna?
Można oczekiwać, że opalenizna ST.TROPEZ  i  SunFx  nakładana metodą Airbrush będzie utrzymywała się do 10 dni w zależności od rodzaju skóry oraz sposobu przygotowania się. Regularne nawilżanie przedłuży czas utrzymywania się opalenizny.

Przed zastosowaniem ST.TROPEZ  i  SunFx  należy złuszczyć naskórek przy użyciu peelingu. Należy zwrócić szczególną uwagę na miejsca o pogrubionej skórze takie jak: kolana, łokcie, kostki oraz czubki palców. Na tym etapie nie należy stosowac balsamu nawilżającego, antyperspirantu ani perfum ponieważ będzie to miało  niekorzystny wpływ na wynik końcowy opalania.

Po zastosowaniu preparatu opalającego:
Po aplikacji ST.TROPEZ  i  SunFx  musimy się upewnić, że opalenizna jest sucha. 
Radzimy nie moczyć skóry przez min. 8 godz. po zakończeniu sesji opalającej -opalenizna jeszcze uaktywnia się.
Zalecamy również aby nadmiernie nie ćwiczyć ani nie pocić się w dniu aplikacji.
Nie należy martwić się, jeżeli w trakcie brania prysznica część brązu zmyje się. Jest to część procesu opalania, opalenizna nadal utrwala się na skórze.
Po wzięciu prysznica, należy zastosować przedłużający opaleniznę preparat nawilżający. Zmniejsza to szybkość złuszczania się naskórka i utrzymuje lepszy wygląd opalenizny przed dłuższy czas. Ponadto, aby dłużej utrzymać opaleniznę, należy unikać długich kąpieli w wannie, gorących spa oraz długiego pływania  w basenie. Należy również unikać produktów złuszczających naskórek.

Cena zabiegu: całe ciało 80 zł
do pasa lub mniej 45 zł

Zapraszamy!